Turkcell Kalan Sorgulama

Turkcell kalan sorgulama 2023 itibariyle nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılar için adım adım sorgulama işlemi. Turkcell kalan öğrenme ile birlikte sizlerde kalan internet, kalan dakika ve kalan sms kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kalan TL cüzdanınızı da görüntüleyerek hesabınızda ne kadar TL var görebilirsiniz.

Turkcell kalan kullanımlar ile birlikte paket aşımı olmaması için veya tarife sonuna yaklaştığınızda ne kadar internetiniz kaldığını öğrenmeniz için güzel bir sistemdir. Bu özelliği isterseniz Turkcell uygulamasından aşağıdaki adımlar ile öğrenebilirsiniz. Ya da Turkcell SMS sistemi ile birlikte kalan sorgulaması gerçekleştirebilirsiniz.

İçindekiler

Kalan Kullanım Sorgulama
SMS ile Kalan Sorgulama
Turkcell Uygulama Kalan Sorgulama
2222 ile Kalan Sorgulama
*159# Kullanım Sorgulama
TL Sorgulama
Sık Sorulan Sorular

Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

Turkcell kalan kullanım sorgulama için birden fazla seçenek mevcuttur. Sizlerde en basit bir şekilde kalan sorgulama işlemini gerçekleştirmek için Mobil uygulama veya SMS gönderimi ile yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sorgulama için istediğiniz seçenek ile sorgulama gerçekleştirin.

Turkcell SMS ile Kalan Sorgulama

Turkcell SMS gönderimi ile birlikte kalan sorgulamak isteyen kullanıcılar bu adımı uygulayabilirler. Bunun için telefonunuzdan SMS bölümünü açarak KALAN yazın ve 2200 numarasına mesaj gönderimi sağlayın.

Kalan SMS mesajını gönderdikten sonra ise gelecek olan cevap mesajı sayesinde sizlerde kalan internet paketi, kalan dakika kullanımı ve kalan sms miktarını detaylı bir şekilde kısa bir süre içerisinde telefonunuza gelecektir. Ancak size gelecek olan mesaj içerisinde kullanımlarınız son 2 saati kapsamadığını belirtmek isteriz.

Turkcell Uygulaması Kalan Sorgulama

Turkcell uygulaması ile birlikte kalan sorgulamak isteyen kullanıcılar için ise aşağıdaki seçeneklerden ilerleyebilirler.

  • Turkcell uygulamasını açın.
  • Uygulama menüsünde yer alan Kalan Kullanımlarım bölümüne girin.
  • Karşınıza çıkacak ekrandan kalan kullanımlarınızı görüntüleyin.

Bu işlem sonrasında sizlerde kalan kullanım detaylarınıza mobil uygulama üzerinden bakabilirsiniz.

Turkcell Paket ve Tariflerini incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell 2222 ile Kalan Sorgulama

Turkcell 2222 servisi ile birlikte kalan sorgulama işlemi yapmak için Telefonunuzda 2222 numarasını tuşlamanız gerekmektedir. Çıkan ekran aracılığı sayesinde sesli komut ile kalan kullanım görüntülemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell *159# Kullanım Sorgulama

Turkcell *159# tuşlaması sayesinde de kalan kullanım ve kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz. Bunun için Telefon arama ekranına gelerek *159# tuşlaması gerçekleştirin. Karşınıza gelecek olan ekran ile birlikte Turkcell kalan TL kullanımını görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell TL Sorgulama

Turkcell TL sorgulama işlemi için isterseniz Turkcell mobil uygulamasını kullanırsınız veya Turkcell telefon tuşlama ile birlikte hattınızda bulunan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

Bunun için Telefonunuzun arama ekranını açarak 2200 numarasını tuşlayın. Tuşlama sonrasında size gelecek sesli yanıt ile birlikte hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

Kalan Kullanımlar Sık Sorulan Sorular

Turkcell kalan kullanımlar hakkında sık sorulan soruların cevaplarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Kalan Nasıl Sorgulanır?

Turkcell kalan sorgulamak için KALAN yazarak 2200 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Kalan İnternet Sorgulama

Turkcell kalan internet kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN yazarak 2222 numarasına mesaj gönderin.

Turkcell Kalan Dakika Sorgulama

Turkcell kalan dakika kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN yazarak 2222 numarasına mesaj atın.

Turkcell Kalan SMS Sorgulama

Turkcell kalan sms kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN yazarak 2222 numarasına mesaj yazarak öğrenin.

Please complete the required fields.
Hata Bildirme
loading

Yorum yapın