Kullanım Koşulları

Mobilbul.com adresinde yer alan mobil tarifeler bloğunda ki içerikler bizzat yazarlarımız tarafımdan veya izin verilmiş gerçek kullanıcılar tarafından yazılmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde Tüm Kullanım Koşullarını ve Detaylarını kabul etmiş sayılırlar.

Yazılar

Mobilbul.com mobil operatör tarifelerini ve paketlerini ele alarak bu çerçevede yer alan uygulamalar içerisinde indirimli paketleri / paket katılım ve iptal detaylarının yer aldığı bir blog adresidir. İçerisinde yer alan bir kısım yazılar çekiliş vb. durumlar gösterebilir.

Mobilbul.com da yer alan içerikler önceden bilgi vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirilebilir, güncellenebilir ve yayından çıkartılabilir. Bu durumlar nedeniyle oluşacak olumsuzluklardan Mobilbul.com sorumlu tutulamaz.

Mobilbul.com sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Mobilbul.com sorumlu değildir.

Görsel Materyaller

Mobilbul.com da kullanılan fotoğraflar veya videolar ticari amaç güdebilir. Görsellerin hak sahipleri ya da videoların hak sahiplerinin talep etmesi çerçevesinde, Mobilbul.com ilgili içeriğin değiştirileceğini ya da gerekirse yayından çıkarılacağını taahhüt eder.

Dış Bağlantılar

Mobilbul.com da bulunan dış bağlantı linkleri site sahibi tarafından yerleştirilmiş olup, tıklanması itibariyle sizi farklı sitelere yönlendirebilir. Adresimizde yer alan linklerde bulunan içeriklerin doğruluğu ya da işlevselliği ile ilgili olarak, sorumluluk Mobilbul.com adresine ait değildir. Ziyaretçilerin yer alan dış linklere tıklaması tamamen kendilerinin inisiyatifi ve sorumluluğudur.

Yorum Yapma Hakkı

Mobilbul.com adresinde yer alan içeriklere tüm kullanıcıların yorum yapma hakkı bulunmaktadır.

Mobilbul.com içerisinde yer alan içeriklere yapılan yorumlardan ötürü site sahibi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

İçeriklerde yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda Mobilbul.com bu yorumları silme, düzenleme, yayınlamama, kullanıcıya bilgi vermeksizin varsa üyeliğini kapatma ve ihbar ederek soruşturma açma hakkına sahiptir.

İçerik Kullanımı

Mobilbul.com tarafından yazılan yazıların ve Mobilbul.com tarafından hazırlanan grafiklerin tüm hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı durumundan adresimizde yer alan içeriklerin şartları yerine getirildiği durumlarda , ticari olmayan amaçlarla kullanımı izin almak koşuluyla müsaittir.

Mobilbul.com adresinde yer alan içeriklerin bir bölümü ya da tamamı online ya da offline mecralarda izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Mevcut içerikler izin verilse dahi bir bölümü ya da tamamı değiştirildiği durumda online ya da offline mecralarda kesinlikle kullanılamaz.

Mobilbul.com adresinden alıntı yaptığınız durumda aşağıda yer alan şekliyle kaynak göstermeniz önemle rica olunur.

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına Mobilbul.com yönetimi olarak sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarını buradan inceleyebilirsiniz.

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için info@mobilbul.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.